Sākusies balsošana par "DIŽPROJEKTS"2020 izvirzītajiem vietējo iniciatīvu projektiem

Lai sākas dižošanās! Leposimies ar labi paveikto, svinot desmitgadi LLF iniciētajai Latvijas partnerību balvai #LEADER Dižprojekts – izvirzītiem vietējo iniciatīvu projektiem, kuri realizēti VRG darbības teritorijā ar LEADER ELFLA vai EJZF fonda atbalstu un kuri ir teritorijas lepnums un aktīvo cilvēku darbības apliecinājums. Šobrīd notiek pieteikumu pieņemšana un ir atvērts sabiedrības balsojums sociālajos medijos. Līdz 15. februārim dalies un spied "patīk" projektam, kas Tavai sirdij vistuvākais un kas, Tavuprāt, ir #Dižprojekts2020! Lai balsojums tiktu ieskaitīts, jādalās un jāreaģē uz oriģinālo ierakstu LLF lapā. Pieteikumi albumam tiek pievienoti iesūtīšanas secībā. Biedrība "No Salacas līdz Rūjai" šogad kā savu kandidātu izvirzījusi Zemnieku saimniecība "Grasbergs Veterinārija" Bērzaines pagasta Torņkalni projektu “Mobilās veterinārās prakses izveidošana” Links uz balsojumu:

Facebook: https://www.facebook.com/laukuforums/photos/a.3599416833446011/3601660806554947/

Īstenojot projektu, tika radīts pilnīgi jauns, inovatīvs pakalpojums, kas ļauj liellopu saimniecībām daudz ātrāk kāpināt ganāmpulka ģenētisko potenciālu. Projekta ietvaros tika iegādāts moderni aprīkots veterinārais auto, kas ļauj ikdienā apkalpot vairāk klientu un piedāvāt plašāku un kvalitatīvāku veterināro pakalpojumu.

Vairāk par projektu: https://laukuforums.lv/lv/archives/11604

Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju (#CLLD) un saņēmušas finansējumu. Jāatceras, ka galvenā nav projektu savstarpējā sacensība, bet gan lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku paveikto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.